Jakie lubimy filmy, seriale i jakie ostatnio oglądaliśmy...

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10034
Reakcje/Polubienia
10670
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Polskie filmy w doskonałej jakości, bezpłatnie i do tego legalnie

Po pierwsze nie ten dział. Po drugie to już jest o tym post a po trzecie nie do końca za darmo:

 

China O'Brien

Świeżak
Dołączył
15 Grudnia 2023
Posty
32
Reakcje/Polubienia
47
8109565.6.jpg


Uparta dziennikarka, której podcast śledczy odkrywa dziwny artefakt, spisek obcych i kłamstwa leżące u podstaw jej własnej historii.
Dość nietypowe śledztwo, zaskakująca końcówka. Ten film spokojnie mógłby być na faktach, niestety ale taki jest ...fakt. Pomysł też musiałbyć zaczerpnięty z jakichś żródeł.....hmmm.

A jeśli.....no wiesz...
Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z
władcami tego świata [kosmokratoras] ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich.
Dlatego weźcie całą zbroję Bożą, abyście mogli stawić opór w dniu złym i, dokonawszy
wszystkiego, ostać się. (List do Efezjan, 6,12-13)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36195
Reakcje/Polubienia
25310
Miasto
Trololololo
Tetris (2023)

 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4381
Reakcje/Polubienia
5767
Miasto
To tu to tam....
Uprzedzajac opinie kolegi @al :
1. I owszem, JA se nie tylko zdazylem obejrzec ale i zgrac w przyzwoitej jakosci... co i Wam polecam - wiktoria netowech kalifatu nad Zymianami z Warner Brothers moze byc iluzoryczna i chwilowa
2. Nie wiem czy bylo... moze i powinno byc gdzie indziej, np. w "Bulwersy i Kowalstwo na Swiecie" ale zdecydowalem ze bardziej niz bulwersantow zanteresuje ogladaczy
3. Zawsze mozesz przeniesc, nie? ;)
Bez urazy.

Anyway, i owszem, uwazam ze to szczyt kurestwa jesti jednoczesnie... przejaw tradycji Ojcow Zalozycieli ora zznakomite (tym razem) zwyciestwo Szanownej Spolecznosci, jako i przejaw ze antysemityzm moze zwyciezyc.
TERAZ Warner Bros (wytwornia zalozona przez dwoch korzernych wywalonych z dawnych ziem polskich za Zymianskosc i skapstwo) postanowila se sobie:
maj aj waj, Mosze, nakrecmy cos z Tolkiena. Ale musi zeby tytul byl chwytliwy. No czekaj Abram, ale musim byc PEWNE ze zalapie. Mosze, ja ci mowie: choc na jutuba, zobacz czy goje cos z tolkiena fajnego naktrecili.
Abram, ty mosz leb jak twoja koza zadek: jak raz jest: goje nakrecili Hunt for Gollum i ma parenascie melonow wyswietlen. Oj moj ty koserny ochlapku.
Nom... To wezmy napiszmy do jutuba ze my teraz mamy pomysl, ale nam go goje zle ukradli 15lat temu (musi wredne goje machine czasu majom, nie inaczy!!11).
Jako podumali nad koszerna golonka, tak i zrobili.
Ale wywiazala sie taka gownoburza w sieci i polecialy takie komentarze na Zymianienie, ze Zymianie obsrali zbroje i film jest znow dostepny :]

Opis gownoburzy:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

A link do ODBLOKOWANEGO filmu:
 
Do góry